Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Mardem İnşaat Mimarlık - Mühendislik firması; inşaat sektöründe 1994´den bu yana çalışmakta olan Şerafeddin Demir tarafından 2007 yılında kurulmuştur. 

Kuruluşundan bu yana; profesyonel teknik kadrosu ve merkezi yönetim ve denetimi birleştiren iş anlayışı ile çalışan Mardem İnşaat; Mardin´de inşaat sektöründe imza attığı bir çok proje ile, kısa sürede sektördeki diğer firmalar arasından sıyrılıp yükselmeyi başarmıştır. 

İnsana, doğaya ve çevreye saygımızdan ödün vermeden, güvenli ve konforlu yaşam alanları oluşturmak ve kentimizin konut ihtiyacına çözüm üretmek düşüncesiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Misyonumuz; Yaşam alanlarını oluştururken, temeli insana ve doğaya saygı olan, modern yapılar üretmek bu yapıları üretirken bireylerin, öncelikle sportif,sosyal ve kültürel bağını eksiksiz kurarak modernlik,mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımı ile bireyleri geleceğe taşıyarak yüceltmek ve kurumsal kimliğimizi gelecek kuşaklara dürüstlük ve onurla aktarmak.

Vizyonumuz; Proje üretirken bireylerin doğallığıyla bağını koparmadan, modern mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak, adımızı geleceğe taşıyacak karekteristik yaşam alanları oluşturmak.

Amaç ve İlkerlerimiz; Günümüz teknolojisini yakından izleyerek; proje ve uygulamalarımızda, birikim ve tecrübelerimizi modern inşaat anlayışı ve mühendislik teknolojisini kullanarak disiplinli, kendine güvenen ve kendi alanlarında uzman teknik kadrosuyla inşaat sektöründeki yerini ilk sıralara taşımayı amaç edinmiştir. 

Türkiye’nin jeopolitik durumu ve deprem kuşağındaki konumu ve önemini Mardem İnşaat olarak bilmekteyiz.Bu nedenle bütün projelerimizde itina göstererek önce insan hayatı ve iş güvenliği sonra kalite ilkesini benimsemiş çağdaş teknoloji ve sistemleri yüksek kalite ve hizmetleriyle inşaat sektöründeki yerimizi alma arzusundayız. 


Saygılarımla,

Şerafeddin DEMİR 
Genel Müdür / İnşaat Mühendisi

Projelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0482) 212 26 46

Copyright © 2020 Mardem İnşaat. Tüm hakları saklıdır!